O autorze
Pasjonuje mnie Polska. Pasjonuje mnie Wielka Brytania.

Do niedawna Martin Oxley był Dyrektorem działu UK Trade & Investment w Ambasadzie Brytyjskiej w Warszawie. Ma ponaddwudziestoletnie doświadczenie w obszarze dużego biznesu i współpracował z wieloma wiodącymi firmami w Europie Środkowej. Obecnie jest Partnerem Głównym w przedsiębiorstwie specjalizującym się w rozwijaniu biznesu i strategii ukierunkowanym na wzrost międzynarodowy, kojarzącym świetne pomysły z dużymi firmami z myślą o tworzeniu wartości.

Innowacje są GREAT – Columna Medica

Jeździłem trochę po kraju w poszukiwaniu jakichś świetnych innowacyjnych firm. I natrafiłem na doskonały przykład firmy naprawdę innowacyjnej. To Columna Medica z siedzibą w sercu Polski – słynnym Łasku, gdzie stacjonują samoloty F16. Jeżeli planujecie operację, zwłaszcza biodra, kolana lub kręgosłupa, albo po prostu chcecie nabrać formy i zregenerować organizm, z pewnością warto wziąć pod uwagę Columnę. Dlaczego?

Żeby skomplikowana operacja przyniosła jak najlepsze efekty, bardzo ważne są 3 rzeczy:

(i) Przedoperacyjne przygotowanie fizyczne – jeżeli przed operacją kręgosłupa będziecie w formie, szybciej staniecie potem na nogach

(ii) Jednym z kluczowych elementów sukcesu jest doskonale opracowany program fizjoterapeutyczny, który powinien zostać wdrożony jak najszybciej po operacji

(iii) Zarówno przed, jak i po operacji ważna jest wysoka jakościowo, odżywcza dieta, która pomoże wrócić do formy

Tak się jakoś składa, że tych 3 rzeczy nie doświadczycie jednocześnie ani w publicznej, ani w prywatnej opiece zdrowotnej w Polsce – ale w klinice Columna Medica to możliwe.

Po przyjeździe do Columna Medica po odbytej operacji spotkacie się z lekarzem, pod nadzorem którego doświadczeni terapeuci przygotują indywidualnie dopasowany program fitness i odnowy biologicznej. Ustalą konkretne cele i opracują serię ćwiczeń, program treningu indywidualnego, program relaksacyjny i program aktywności na basenie.

W pierwszych dniach pobytu poznacie także inną bardzo ważną osobę – dietetyka, wraz z którym zadecydujecie, czy chcecie przybrać na wadze, schudnąć lub pozostać przy dotychczasowych kilogramach. Po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu dietetyk opracuje spersonalizowane menu, które gwarantuje, że będziecie się odżywiać zdrowo i zgodnie z indywidualnie dopasowanym programem fitness. Zobaczycie, że jedząc 5 posiłków dziennie będziecie chudnąć! Brzmi fantastycznie.

Sami decydujecie o długości pobytu, ale jeżeli taki program fitness, fizjoterapii i diety ma przynieść zauważalne efekty, przygotujcie się na 2 lub 3 tygodnie.

Naprawdę innowacyjne jest w Columnie spersonalizowane podejście – połączenie diety, ćwiczeń i fizjoterapii z myślą o regeneracji organizmu. To faktycznie działa i to jest innowacyjne, a wy po tym wszystkim czujecie się wyśmienicie. Sami się przekonajcie! http://www.columnamedica.pl/
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...